PO-PIA: 07:00 – 16:00
SO: 08:00-12:00
NE: zatvorené
PO-PIA: 07:00 – 16:00
SO: 08:00-12:00
NE: zatvorené

SUPERBETÓN

Transformujte Vašu betónovú podlahu!

V našej spoločnosti Vám poskytneme prenájom potrebnej a spoľahlivej mechanizácie na zrealizovanie Vašej novej betónovej podlahy.

Vďaka neustálemu výskumu a vývoju nových technológií pre spracovanie povrchov vyvinul náš tím novú techniku nazývanú SUPERCONCRETE.

SUPERCONCRETE je technika ktorá Vám umožní premeniť akúkoľvek starú, škaredú, špinavú alebo prašnú, priemyselnú betónovú podlahu na dokonale hladký, extrémne odolný, lesklý povrch, ktorý sa ľahko udržiava čistý a bez prachu s dokonalým výsledkom. Je tiež možné vytvoriť návrhy a logá, ktoré umožnia Vašej fantázii realizovať neoceniteľné diela. Na novej podlahe je možné dosiahnuť doposiaľ nevídané výsledky, estetickej vlastnosti a odolnosti mramorovej alebo terazzovej podlahy.

Výhody:

  • Ľahko sa čistí, pretože povrch zostane hladký.
  • Bezprašnosť, pretože bola odstránená prachová vrchná časť podlahy.
  • Odolné voči silnej premávke a záťaži. Vhodné aj pri prevádzke vysokozdvižných vozíkov, ktoré nezanechajú na podlahe čierne značky pneumatík a budú mať vždy vynikajúcu priľnavosť. Vysoká odolnosť chodníkov voči prejazdom ťažkých, dopravných a manipulačných prostriedkov.
  • Odolné voči vonkajším vplyvom, pretože to je konsolidované a vodotesné.
  • Odolné voči škrabancom. Povrch je hladký a nie je pokrytý voskom, živicou alebo filmovými produktmi, ktoré sa môžu poškriabať.
  • Vysoká úroveň hygieny. Hladký, kalený a leštený povrch, ktorý nič neabsorbuje a preto je ľahšie odstrániť baktérie.
  • Ekonomické. Premeniť starú podlahu v esteticky krásnu a novú podlahu je lacnejšie ako akékoľvek iné riešenie.
  • Leštená podlaha v porovnaní s podlahou z hrubého cementu umožňuje značné úspory na nákladoch na údržbu, pretože obslužné stroje majú menší odpor a tým vzniká menšie opotrebovanie kefiek, diskov, kolies, mopu atď.
  • Ekologická výhodnosť. Podlaha je brúsená a leštená bez použitia živíc, farieb alebo iných potenciálne škodlivých a karcinogénnych produktov.

Použitie systému SUPERCONCRETE

Obchodné priestory, logistické centrá, garáže, komerčné priestory a kancelárie, výrobné priestory, moderné prostredie, sklady, parkoviská, kancelárie, letiská, školy, predvádzacie miestnosti, galérie, múzeá, diskotéky, pohostinstvá a iné.

Naše ďalšie služby